Vakıfbank Kredi Kartına 500 Lira İade

vakıfbank kredi kartı kullananlara, bugün müjde geldi. Kredi kartı kullanıcılarına beşyüz lira. iade verileceği açıklandı.

0

Vakıfbank Kredi Kartına 500 Lira İade

vakıfbank kredi kartı kullananlara, bugün müjde geldi. Kredi kartı kullanıcılarına beşyüz lira. iade verileceği açıklandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Belirli bir alışveriş limitinin üzerinde bulunan herkese 500 TL bonus iadesi yapılacak. Böylece vatandaşlar, herhangi bir çaba sarf etmeden, beşyüz lira sahibi olmuş olacak.

Beş yüzlere sahip olmanın yolu ise oldukça basit. Vakıfbank kredi kartı kullanıcıları, 3 ay boyunca 2500 TL üzeri alışveriş yapma durumunda 500 lira iade yapılacak. İade bonus şeklinde yapılacak.

Nasıl Başvuru Yapabilirim

Başvuruyla ilgili detaylar, Vakıfbank’ın internet sitesi üzerinden açıklanacak. Banka tarafından verilmiş olan kısa mesaj hattına katılıyorum şeklinde mesaj atılması ile birlikte kampanya katılım sağlanacak.

Katılım operatör ile anlaşmaya bulmuş olmasından dolayı ücretsiz olacak. Anlaşması bulunmayan telefon hatları ile ilgili ise bir kısa mesaj ücreti temin edilecek. Kampanyanın şartları ise oldukça açık.

Hangi sektörde alışveriş yapabilirim

Bankanın belirlemiş olduğu kurallara göre, akaryakıt alışverişleri bu kampanya dahil edilmeyecek. Ayrıca altın veya kuyum alışverişleri de bu kampanya içerisine dahil edilmeyecek. Nakit çekim işlemleri ise bu kampanyanın dışında tutuluyor. Kampanya içerisinde sadece gıda alışverişleri dahil.

Böylece gıda sektöründe 3 ay üzeri 2500 Tl alışveriş yapan herkeze 500 tl Bonus verilecek. Kampanyayı belirli tarihler arasında katılım şartı bulunuyor. Belirtilen kısa mesaj hattına katlıyorum şeklinde ve kısa mesaj göndermeyen vatandaşlar, kampanya dahil edilmeyecek. Kısa mesaj göndermek içinse belirli bir tarih, mevcut. Bu tarih öncesinde dışında kısa mesaj gönderilmesi, kampanya içerisine dahil olduğunuz anlamına gelmiyor. Ayrıca Vakıfbank kampanya içerisinde değişiklik yapmak hakkına sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku