Vakıfbank ve İşbank Kredi Kartı Limitleri Artık Sınırsız!

Kredi Kartı Limitleri Sınırsız

0 146

KREDİ KARTI

Vakıfbank tarafından yapılmış açıklamanın ne anlama geldiğini araştırmak da olan vatandaşlar bu bilgiyi tam olarak etmeye çalışırken aynı zamanda İş Bankası tarafından da benzeri bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklama çerçevesinde VakıfBank kredi kartı kullanmakta olan vatandaşların istemeleri durumunda kredi kartı limitlerinin sınırsız olacağı ve böylelikle istedikleri gibi nakit veya alışveriş noktasında kredi kartını kullanılabileceği bilgisi verildi. Benzer bir bilgi İş Bankası tarafından da iletildi. İş Bankası kredi kartlarından limitsiz bir şekilde kullanılabileceği bu şekilde nakit veya alışveriş noktasında Herhangi bir sıkıntı yaşamadan gün içerisinde istediğiniz kadar alışveriş yapma hakkınızın bulunduğu banka tarafından belirtildi.

Açıklamayı gören vatandaşlar bu kredi kartlarının limitsiz olup olmadığı ile ilgili birtakım araştırmalar yaptılar. Yapılan araştırma neticesinde tüm Kredi kartlarının değil talep eden vatandaşların kredi kartlarının limitsiz olduğu anlaşıldı. Talep edilmemesi durumunda kredi kartlarının eski limitleri ile birlikte kullanılması devam edecek. Vatandaşların talep etmesi durumunda tekrardan bu kredi kartlarının limitleri ile ilgili yeni bir güncelleme yapılabilecek.

VakıfBank kredi kartı

VakıfBank kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlar istemeleri durumunda limit artışı yapabilirler. Kredi kartı limit artışına direkt olarak bankanın müşteri hizmetlerini aramak suretiyle gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra Ayrıca bankaya giderek direkt şube üzerinden de kredi kartı limitinin artırılması ile ilgili talebin getirmesi mümkün. VakıfBank kredi kartı kullanan vatandaşların limitlerini yükseltmek istemeleri durumunda bu sınır üst olarak limitsiz olarak değerlendirilebilir. Banka bu konuda öncelikle bir değerlendirme yaparak vatandaşın hangi düzeyde kredi kartı kullanabileceği ile ilgili bir çalışma yapmaktadır.


Aylık ortalama geliri 30.000 TL üzerinde olan vatandaşların kredi kartı limitleri sınırsız olacaktır. Bunun dışında gelir düzeyine göre de VakıfBank kredi kartı limitlendirme sistemi geliştirmiştir.

İş Bankası kredi kartı

Türkiye’de en fazla kullanılmakta olan kredi kartlarından bir tanesi de İş Bankası’na ait olan kredi kartlarıdır. İş Bankası’na ait kredi kartını kullanmakta olan vatandaşlar istemeleri durumunda bu kredi kartı limitlerini arttırabilirler. Müşterilerin bu durumda direkt olarak bankaya müşteri hizmetleri üzerinden aramaları mümkündür.

Bunun dışında aynı zamanda bankaya giderek de kredi kartı limitinin artırılması isteği dile getirilebilir. Mobil uygulama kullanmakta olan kredi kartı kullanıcıları direkt buradan da kredi kartı limitlerini artırılmasını talep edebilirler. Aylık geliri 40.000 TL ve üzerinde olan vatandaşların kredi kartı limitleri sınırsız kredi kartı denilen özellikteki kredi kartlarına geçilmektedir.

 

Bu limitin altında kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlar maaş durumlarına göre kredi limitleri belirlenmektedir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.