Vakıfbank’tan müşterilerine özel kredi fırsatı! Vakıfbank 4 bin TL’den 11 bin TL’ye kadar 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor…

Vakıfbank'tan müşterilerine özel kredi fırsatı! Vakıfbank 4 bin TL'den 11 bin TL'ye kadar 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor...

0

Vakıfbank’tan müşterilerine özel kredi fırsatı! Vakıfbank 4 bin TL’den 11 bin TL’ye kadar 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor…

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan Vakıfbank müşterilerine özel olarak kredi sunuyor. Bu kampanyada 3 ay erteleme fırsatı ile sunarken 125 bin liraya kadar da kredi vermektedir. Ayrıca krediyi emekli kişiler, memurlar, özel sektör çalışanları ve sigortalı olarak çalışan herkese veriyor.

Vakıfbank’tan kredi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank ne kadar kredi verir? Vakıfbank’ın kredi faiz oranı ne kadardır?

Ülkemizin kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank müşterilerine özel kredi fırsatı sunmaya devam ediyor. Kredisini emekliye, memura, özel sektör çalışanına ve sigortalı olarak çalışan herkese vermektedir.

Vakıfbank’ın Kredi başvurusundan kimler yararlanabilir? Ne kadar kredi vermektedir? Kredinin faiz oranları ne kadardır?

Ülkemizin kademeli olarak normalleşme sürecine girdi. Şu süreçte piyasaya hareketlendirmek ve vatandaşların nakit ihtiyacı sağlayabilmek için müşterilerine özel kredi fırsatını duyurdu. Vakıfbank tarafından müşterilerine özel sunulan bu kredi kampanyasında kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak onlara hızlı kredi imkanı sunmak için oluşturulmuştur.

Vakıfbank 3000 TL ile 125.000 TL arasında kredi başvurusunu sundu ve kredi başvuruları devam ediyor. Vakıfbank müşterilerine özel sunmuş olduğu bu krediden yararlanmak isteyen kişiler düzenli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir. Kişilerin emekli olması, memur olması, özel sektör çalışanı olması ya da sigortalı olarak bir işte çalışma şartı aranmaktadır. Kredi 3 ay ödemesiz olarak vermektedir.

Kredi kampanyasının detayları ise açıklık kazandı. Kredi başvurusunda bulunan milyonlarca müşterisine özel faiz oranlarında kredi sunuyor. Kredinin minumum faiz oranını yüzde
1.51 olarak belirtildi. Ayrıca kredi 3 ay boyunca ödemesiz olarak vade süresini ise 36 ay ile sınırlandırdı. Vade süresinin artması ise geri ödenecek miktarının artmasına sebep olmaktadır.

Krediye internet bankacılığı üzerinden, mobil uygulama üzerinden, Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank bu kredisini acil nakit ihtiyacı olanlar için düşük faiz oranları ile sunmaktadır. Başvuru koşulunu sağlayan herkesin kredisi hemen onaylanır.

Vakıfbank kredisi için 7 farklı ödeme seçeneği sunar;

Kredi ödemelerini genellikle aylık eşit taksitler şeklinde uygulamaktadır. Kişisel isteklere bağlı olarak artan taksit ödemesi, azalan taksit ödemesi, balon ödeme, üç ayda bir ödeme, eşit taksitli ödeme gibi ödemelerde sunuyor. Ödemesini üç ayda bir yapmak isteyenlerin taksit oranları yüksek olacaktır.

Erteleme veya dondurma seçeneğinden yararlanmak isteyenlere ise vade farksız taksit seçenekleri uyguluyor. Son taksit ödemesi balon ödeme imkanınız da tanınmaktadır. Vakıfbank tarafından minimum 3000 maksimum da 125 bin liraya kadar kredi fırsatı sunulurken bu krediye kefil şartı aranmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku