Vartolu Saadettin İntihar Edecek!

0 1.023

Vartolu Saadettin İntihar mı ediyor? Uzun zamandan bu yana sevilerek izlenmeye devam eden fenomen dizi Çukur son 3 bölümünde izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Bilindiği üzere finale gelmeden önce her bölümde neredeyse dizinin önemli karakterlerinden birisi ölüyor. Son 3 bölüm ile birlikte önemli karakterlerden birisinin ölmesini bekleyen izleyicilere büyük bir şok yaşatacak yeni ölüm haberi açıklandı. Bu bölümde Vartolu Saadettin ölecek.

Vartolu Saadettin İntihar Ediyor

Vartolu Saadettin İntihar mı ediyor? Dizinin en sevilen karakterlerinden birisi olan Vartolu saadettin sözleri ile bilindiği üzere gönüllerde taht kurmuştu. Yamaç ile aralarında ki yıkılmaz bağ bilindiği üzere bir süredir amca yüzünden sarsılmıştı. Sadettin’in hatası yüzünden birçok kişi ölmüş ve bunun sorumlusu olarak Yamaç sürekli kendisini suçluyordu. Son bölüm ile birlikte ortaya çıkan ses kaydı sonunda gerçeklerin ortaya çıkmasına vesile oldu. Vartolu artık amcanın hain birisi olduğunu biliyor ve intikam peşinde koşuyordu.

Vartolu Saadettin İntihar mı ediyor? Amcanın Yamaç a yapmış olduğu eziyetlerin ortaya çıkmasından sonra Vartolu Sadettin büyük bir pişmanlık yaşayarak yapmış olduğu hatanın telafisini amcayı öldürerek yapmak istiyor. Yakın bir zamanda Vartolu amcayı öldürecek ve bu anlamda intikamını almış olacak. Fakat asıl sıkıntı bundan sonra başlıyor. Vartolu Sadettin intihar edecek!

Vartolu Sadettin

Vartolu Saadettin İntihar mı ediyor? Yapmış olduğu yanlış yüzünden birçok kişinin ölmesi psikolojik anlamda Vartoluyu çok etkileyecek. Ölenlerin sorumluluğunun sürekli olarak üzerinde olduğunu düşünen ve bu sıkıntıdan kurtulamayan karakter diziye intihar ederek veda edecek. Sahne için çalışmaların yapıldığı şuan için biliniyor. Sahnenin başarılı ismin bu güne kadar ki izleyicilerde oluşturduğu büyük etkiyi de göze alarak oldukça sansasyonel bir şekilde olması bekleniyor. Vartolu tahmin edildiği gibi Yamacın kucağında diziye veda edecek. Vermiş olduğu mesajları bir anda çözen Yamaç kendisini kurtarmaya gitmek istese de yetişemeyecek ve oldukça büyük bir dram sahnesi ortaya çıkacak.

Saadet Yıkılacak

vartolu sadettin intihar

Vartolu Saadettin İntihar mı ediyor? Bir türlü istediği sakin hayatı yakalayamayan ve bunun için mücadele eden Saadet Vartolunun ölümüyle birlikte yıkılacak. Oğlu İdris’in yetim kalması ve Vartolunun arkasındakileri düşünmeden intihar etmesi Saadeti çok derinden etkiyecek. Kendisi de bir an için ölümü düşünse de gözüne oğlu İdris gelecek ve bunun neticesine bu düşüncesinden vaz geçecek.

Bir Müddet oğlu İdris babasının nerede olduğunu sorsa da daha önceden birçok kez uzaklara gitmesi dolayısıyla babasının yokluğuna alışık olan İdris babasının yokluğuna alıştırılmaya çalışılacak.

Vartolu Saadettin İntihar mı ediyor? Dizinin finalinin gelmesiyle birlikte dizinin ne şekilde son bulacağı da büyük bir merak konusu. Bu konuyla ilgili birçok spekülasyon yapılıyor. Birçok kişi Çukur mahallesinin topluca ortadan kalkacağı veya hepsinin devlet eliyle cezalandırılacağı konuşulanlar arasında. 4 Sezondur ilgiyle izlenen başarılı dizinin ne şekilde son bulacağı böylece görülmüş olacak. Başarılı oyuncuların yeni bin projede bir araya gelip gelmeyecekleri de merak konusu. Diziden daha önce ayrılan birçok oyuncu diğer dizilerde başrol olarak oynamaya devam ediyor. Böylece dizi birçok kişinin önünü de açan yapımlar arasında ilk sırda bulunuyor.

Yeni Dizi Var mı?

Kemik kadro ile başarılı işlere imza atan Çukur kadrosunun yakın zaman içeresinde yeni bir dizi yapıp yapmayacakları da merak konusu. Edinilen bilgilere göre yaz sezonunun gelmesiyle birlikte şuan için kadro sadece tatile kilitlenmiş durumda. Tatilin bitmesiyle birlikte yeni ve başarı umudu ile dolu yeri bir dizinin çekilmesi de gündemde. Masa üzerinde şimdilik birçok proje olsa da bugüne kadar elde edilen başarının üzerine çıkabilecek yeni bir dizinin olması için büyük bir mücadele veriliyor.

Vartolu Sadettin intihar ediyor ; dizi içerisinde en fazla takdir toplayan oyunculardan biriside hiç şüphesiz ki Vartolu Sadettin karakteri. Karakter oldukça fazla sevilmesinin altındaki en büyük neden canlandıran oyuncunun başarılı bir performans ortaya koyması. Bu sebeple izleyicilerin büyük kısmı sosyal medya üzerinden yapmış oldukları paylaşımda bu şekildeki bir karakter ile kendisinin yeni bir dizi de veya yapımda yer alması.

Vartolu Sadettin Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil başarılı karaktere can veren isim olarak biliniyor. Kendisi 16 Ocak 1983 de dünyaya gelmiştir. Memleketi ise Bursa olarak bilinmektedir. Başarılı isin birçok kez çekmiş olduğu kısa filmler ile ödüller kazanmıştır. Uzun süreli proje olarak Çukur dizisinde aralıksız olarak 4 sezondur rol almış ve izleyicilerin takdirini toplamıştır.

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.