Vatandaşlara Ek Gelir Müjdesi! ATM’den Her Saat Alabilirsiniz!

Vatandaşlara Ek Gelir

0 564

Vatandaşlara Ek Gelir ; Milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiren duyurular peş peşe geldi. 2021 senesinde emekli promosyon ödemeleri artış gösterdi. Bu verilen promosyon fırsatlarından hemen hemen tüm emekli vatandaş faydalanarak  ek kazanç sağladı. Emekli vatandaşa promosyon ödemelerinde en önemli etmen ücret genişliği.

TEB, Garanti bankası, İş Bankası ve Akbank aracılığıyla resmi olarak emekli promosyonu duyuruları gelmişti. Peki, Emekli vatandaş ne oranda promosyon alacak? İşte emekli vatandaşa en yüksek promosyon ödemesi veren bankaların listesi!

Vatandaşlara Ek Gelir

Bankalar bünyesinde emekli vatandaşa özel düzenlenen fırsatlardan biri de emekli promosyon ödemeleridir. 2021 senesinde maaşlarını belirlenmiş olan bankalar üzerinden tedarik eden emekliler, aldıkları aylığa göre promosyon ödemesi alabilmekte. Bu promosyon ödeneklerinden hemen hemen tüm emekli vatandaş faydalanarak  ek kazanç elde edebilecekler. Bankalardan verilen bu ödemeler, emekli aylıklarının 3 senesi boyunca tek bir bankadan verilmesi koşulu ile sağlanmakta. Emekli vatandaşa sağlanan bu promosyon ödeneklerinde 2021 yılı miktarları ise kampanyalı ödenmekte.

Vatandaşlara Ek Gelir Hangi Banka Ne Kadar Emekli Promosyonu Ödemesi Yapıyor?

 

AKBANK: 500, 625, 750Tl.

DENİZBANK: 675, 850, 1.000 TL. Emekli akrabası yönlendirenlere de her emekli vatandaş için 100 lira.

GARANTİ BBVA: 800, 1.000, 1.200 TL

ING: 750 liraya kadar promosyona ilava olarak Turuncu Ekstra ile beraber 750 lira harcama oluşturulan her ay olarak  50 lira nakit promosyon verilmekte. Böylece 3 sene için ek olarak bin 800, toplam olarak  2 bin 550 liraya kadar promosyon veriliyor.

Garanti bankası emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Vatandaşlara Ek Gelir ; Emekli vatandaşa maaş promosyonu ile beraber özel ihtiyaç kredisi yardımı da veren Garanti Bankası emekliye özel ihtiyaç kredisi fırsatında faiz miktarı yüzde 1.24 olarak verilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.