Vatandaşların Kredi Borçları Erteleniyor! Faizsiz Kredi ve Hibe Desteği geliyor

Vatandaşların Kredi Borçları

0

Vatandaşların Kredi Borçları ; Hükümetten büyük yardım. Bütün vatandaşlarımızın kredi borçları erteleniyor. Devlet Faizsiz kredi ile Hibe desteği açıklaması yapmaya hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde  heyet kurulu açıklama yaptı.

Hükümetten büyük yardım . Bütün  vatandaşlarımızın kredi borçları erteleniyor. Devlet kredi ile  Hibe açıklaması yapmaya hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde heyet insanlara kontrollü normallaşme ile 1 Haziran sonrası için büyük bir destek hazırladı. İşte kredi ile kredi ve kredi kartı borçlarına erteleme ve hibe yardımı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak!

Ankara kulisleri tekrar olarak hareketli. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kredi ile hibe desteği ve kredi kredi borçlarını ertelemek adına yeni bir yardım programını onayladı.  Salgın  döneminde helallik işleyen Erdoğan yoğun geçirdiği haftada insanlara müjdeli haberi vermeyi bekliyor. Recep Tayyip Erdoğan duyuracağı yardıma yine ulaştık.

Vatandaşların Kredi Borçları

Kademeli normalleşme ile 1 Haziran sonrası Hibe Faizsiz borç erteleme ve kredi yardımı geliyor!

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kurmayları TESK (Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu) açıklamaları sonrası hibe yardımı ve bütün borçların faizsiz sene sonuna kadar ertelemesi tezi üzerinde çalışarak insanlara yepyeni bir yardım sunacak. Haziran, Temmuz ile Ağustos aylarında kapanma ile yarı kapanma ve tam kapanma gibi konular olmadan girecek insanlar destek Devletten geliyor.

Faizsiz Kredi

Hükümetin ilk adımı Kredi ile Kredi kartı borçlarının sene sonuna kadar ertelenmesi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Halkbank ile Ziraat Bankası ve Vakıfbank kredi çeken insanların borçlarını 1 Ocak 2022 tarihine kadar şartsız erteleyeceğini duyuracak. Kredi ile Kredi Kartı borçları 6 ay boyunca kimseden istenmeyecek. Buna özel bankalar bu sefer ikna edildiği açıklandı.

İnsanların  ödeyecek hali kalmaması gibi halkın da kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyemeyecek hale geldiği söyleniyor. Borçların ertelenmesi bütün Türkiye’de yeni bir umut olacak ve 6 ay biraz daha huzurlu olacak

Hibe Desteği Gelecek

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KOSGEB aracılığı ile yeni hibeleri herkese verecek. Erdoğan insanlara, İş kurmak isteyenler ile istihdam sağlayacak projelere 50 bin lira , 75 bin lira ve 100 Bin lira olmak üzere Hibe yardımları verilecek.

Dünya Bankasıyla yapılacak olan KOSGEB anlaşmasıyla Hibe yardımına yeni bir boyut kazandırılacak. Esnafların yanında işsiz insanlara geçinebilmek için Hibe desteği sağlanacak. Bunun içinse 3 bin lir 5 bin lira ve 10 bin lira Hibeler verilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku