Vildan Atasever-Evliliğin Gerçek Nedeni Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir nikahla hayatlarını birleştiren Vildan Atasever ve ünlü şarkıcı Mehmet Erdem sade bir nikah töreni ile evlendi.

0 37

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir nikahla hayatlarını birleştiren Vildan Atasever ve ünlü şarkıcı Mehmet Erdem sade bir nikah töreni ile evlendi. Magazin dünyasında gündem olan tören sadece aile arasında yapıldı. 9 Eylül de gerçekleşen düğün töreni İstanbul’ da bir otel içerisinde gerçekleştirilmişti. Yaklaşık bir yıldır birlikte olan ünlü çiftin bu şekilde evlenmesi magazin gündemine konu oldu. Herkesin konu ile ilgili kafasında soru işareti oluşturan tarihin erkene çekilmesinin sebebi de ortaya çıktı.

Vildan Atasever hamile

İddialara göre Vildan Atasever’ in hamile olduğu haberi hızla yayıldı. Söylentilere göre iki aylık hamile olan Atasever geçtiğimiz günlerde kontrol amacıyla Ulus’ daki bir hastaneye kontrole gitti. Yaz ayında neredeyse bütün zamanını Bodrum tatili yaparak geçiren ünlü oyuncunun eşi Mehmet Erdem ile balayına gitmeyeceği de söylentiler arasında. Bunu hem bebeğin hem de kendi sağlığı için önlem amaçlı planladığı düşünülüyor. Arkadaşlarının düğün törenine katılamaması üzerine açıklama yapan Atasever daha sonra arkadaşlarıyla bir kutlama düzenleyeceğini söyledi.

Soyadını hemen değiştirdi

Beşiktaş Belediyesi aracılığıyla kıyılan nikah sonrası çiftin şahitleri Bahadır Yenişehirlioğlu ve çiftin yakınıydı. Sade bir gelinlik tercih eden Atasever Arzu Ayar imzalı bir gelinlik giydi. Törende Mehmet Erdem’ in tercihi ise siyah bir takım elbise idi. İnstagram hesabı üzerinden paylaşımlar yapan ünlü oyuncu nikah sonrası ilk iş İnstagram ismine Vildan Atasever Erdem olarak yeni soyadını da ekledi. Hesabında 420 bin takipçisi bulunan ünlü oyuncuya çok sayıda tebrik yorumu yağdı.

Vildan Atasever
Vildan Atasever

Kendileri ile ilgili güzel dileklerde bulunan kişilere sevgilerini gönderdiklerini söyleyen güzel oyuncu nikah töreni öncesi partneri Mehmet Erdem ile dans ederek heyecanını yenmeye çalıştığını dile getirdi. Törene katılamayan arkadaşlarından tek tek isim aldığını ve ayakkabısının altına yazdığını söyleyen ünlü oyuncu tören için her şeyi geleneklere uygun yapmaya çalıştıklarını belirtti. Ünlü oyuncu arkadaşları ile de tekrar kutlama yapacağı için arkadaşlarının tek tek arayıp kutlamada bulunacaklarını ekledi.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz  Demet Özdemir Düğününde Ablasını Yalnız Bıraktı adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.