Xiaomi 8 Dakikada Şarj Yüzde 100 Doluyor!

Xiaomi rekor seviyesi dediği şarj teknolojisini sonunda tanıttı.

0

Xiaomi rekor seviyesi dediği şarj teknolojisini sonunda tanıttı. HyperCharge hızlı şarj özellikli teknolojisi binlerce insanının heyecanlanma sebebi oldu. İşte ayrıntılar:

Çin merkezli olan teknoloji şirketi Xiaomi, ürün skalasının çeşitliliği ile göz doldurmakta. Şirket rekor kıran seviyelere varan HyperCharge hızlı şarj teknolojisini son günlerde duyurmuş oldu. Bu sayede akıllı cihazların kısa zamanda şarj olması olanağımı sağlanıyor. Yeni üretilmiş olan bu şarj teknolojisi 200W kablolu olarak , 120W kablosuz hızlı şarj sunulmuş olacak.

Xiaomi Hypercharge Hızlı Şarj Teknolojisini  Tanıtımını Yaptı

Xiaomi

Xiaomi, dün yapmış olduğu bir Twitter paylaşımı ile beraber yeni bir hızlı şarj özellikli cihazı tanıtacağını paylaşmıştı. Yeni amiral gemisi cihazlarda kullanıma başlanacak olan bu teknoloji, 200W kablolu şeklinde , 120W ise kablosuz olarak şarjı destekleyecek.

Yeni teknoloji olan (200W kablolu hızlı şarj) ile bataryası boş olan 4.000 mAh bataryalı bir cihaz toplamda 8 dakika içinde yüzde 100 doldurma özelliği var. 120W kablosuz olarak hızlı şarj ile de aynı konuda toplamda 15 dakika içinde telefonun şarjı tamamen yüzde yüz doluyor. Bu ise inanılmaz bir durum zira, uzun saatler boyunca şarjın dolmasını beklemektense Bunun yerine en fazla 15 dakika bekleme süresi ile telefonun şarjının tamamen yüzde yüz dolması teknolojinin gelmiş olduğu son noktayı göstermekte.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku