Yağmur Atacan Son Hali Şaşırttı! Pınar Aytuğ Bile Şaşkınlığını Gizleyemedi!

0

 

Yağmur Atacan son hali ile gündeme bomba gibi düştü. Eşi Pınar Altuğ bile görünce kendisini tanıyamadı. Hayranları oldukça şaşırdı.

Yugoslavya tarafından göç yoluyla gelen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ünlü oyuncu Yağmur Atacan, babasının askerlik mesleği boyunca sürekli olarak tayin atanması sonucu Gaziantep’te doğmuştur. Annesinin mesleği ise diş hekimliği’dir. İlkokulu Eskişehir’de tamamlayan ünlü oyuncu Yağmur Atacan, lise öğrenimini İstanbul’da bulunan Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

İlk kez 2002 yılında tiyatro sahnesine çıkan oyuncu, (Canbaz) isimli oyunda “Bebeto” karakterini canlandırdı. Almış olduğu kararlar neticesinde İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde bulunan Felsefe Bölümü’nü bıraktı.

Yağmur Atacan son hali

Aynı zamanda müzik alanında başarılı işlere imza atan Yağmur Atacan, 2001-2005 yılları arasında Arkhe ve Hi-Jack gruplarında görev aldı. Yağmur Atacan son hali herkesi şaşırttı.

Tanınan oyuncu Yağmur Atacan’ın hayatını kısa bir şekilde özet geçecek olursak: Gaziantep’te doğmuştur. Babası asker annesi ise diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’de tamamlayan ünlü oyuncu Yağmur Atacan, lise öğrenimini İstanbul’da bulunan Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2006 yılında TRT ekranlarında yer alan (Ben İstesem) aldı programda sunuculuk yaptıktan hemen sonra.

2007 senesinin eylül ayında Pınar Altuğ ile nişanlandılar ve 2008 senesinin nisan ayında evlilik kararı aldılar. 2002 yılında tiyatro sahnesine çıkan oyuncu, (Canbaz) isimli oyunda “Bebeto” karakterini canlandırdı. Almış olduğu kararlar neticesinde İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde bulunan Felsefe Bölümü’nü bıraktı. 2001-2005 yılları arasında Arkhe ve Hi-Jack gruplarında görev aldı. Ünlü Yağmur Atacan şimdilerde ticaret ile uğraşarak tekne ticareti yapmaktadır.

Yağmur Atacan’ın yer aldığı yapımlar

Yağmur Atacan son hali ile birçok kişiyi şaşırtmayı başarmış bulunuyor.

Yağmur Atacan Son Hali

Nefes Nefese: Barış karakteri

Doktorlar: Hasan karakteri

İlk Aşkım: Serkan karakteri

Bir Dilim Aşk: Taner karakteri

Lise Defteri: Ali karakteri

Avanak Kuzenler: Tankut karakteri

Çılgın Dershane: Timurkarakteri

Sınav: Sinan karakteri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku