Yalancı Dizisinden Etkileyici Final Sahnesi!

0

yalancı

Show TV’de yayınlanan ve severek takip edilen Yalancı dizisi dün akşam ekranlara gelen final bölümündeki etkileyici sahnelerle takipçilerini ekrana kilitledi. Dizinin başrolündeki Mehmet Emir gizlice Deniz’in evine girdi. Mehmet Emir’in Deniz’e ne yapacağı ise akıllarda merak konusu olarak kaldı. Severek takip edilen Yalancı dizisinin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Canan, intihara teşebbüs etti. Mehmet Emir yüzünden canına kıymaya kalkışan Canan’ı ise Deniz son anda kurtardı. Deniz’in evindeki casus oyuncak ayının ortaya çakmasıyla Mehmet Emir yeniden Deniz’in evini izlemeye başladı.

Canan’ın hastanede yatmakta olduğu sırada Arif, Canan’ın intihar etmeden hemen önce yazmış olduğu intihar mektubunu buldu. Mektubu okuyan Arif sinirle Deniz’in evinin yolunu tuttu. Arif’in mektubu okuduktan sonraki “O gün başka bir şey olmuş!” İfadeleri ise akıllarda soru işareti bıraktı. Oyuncak ayıdan Deniz’in evini izlemekte olan Mehmet Emir ise konuşulan tüm konulara şahit oldu. Final sahnesinde ise Mehmet Emir Deniz’in evine gizlice girdi. Gerilimin doruk noktalara ulaştığı final sahnesinden sonra Mehmet Emir’in Deniz’e ne yapacağı sorusu ise izleyenlerin akıllarında yer etti.

Canan’ın Mehmet Emir’in Evine Saldırdığı Ortaya Çıktı!

Hilal Mehmet Emir’in onun İçin doldurduğu içkiyi kazara dökmüş  gibi yaparak tuzaktan kurtuldu. O anda Mehmet Emir’e Doruk’tan bir telefon geldi ve Mehmet Emir evine geri dönmek durumunda kaldı. Eve döndüğünde polis ile karşılaşan Mehmet Emir’e Doruk, Eve saldırıp camı kıran kişinin Deniz olduğunu söyledi. Emniyete çağrılan Deniz ise camı kendisinin kırdığını söyleyerek yalan ifade verdi. Camı kıran kişinin başka bir kadın olduğunu öğrense de bunu Mehmet Emir’e karşı kullanmak istedi.

Doruk İnanmadı!

Doruk bu ifadeye inanmadı ancak Hilal olayın olduğu sıralarda evin önünde olduğunu söyleyerek Doruğun Kafasını karıştırdı. Deniz ile Doruk yüzleştiğinde Doruk camı Deniz’in kırmadığına emin oldu. Görkem kamera kayıtlarından camı asıl kıranın kim olduğunu araştırırken aslında Deniz değil de Canan’ın kırdığını gördü. Doruk Mehmet Emir’e eve saldıran kişinin Deniz olmadığını açıklarken, Mehmet Emir Canan’ın yaptığını çoktan anlamıştı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku