Yamaç Koçovalı Öldü!

Sevilen karakter diziye veda edecek

0 532

Yamaç Koçovalı Öldü! Sosyal medya üzerinden dizi içerisinde çalışanlardan edinilen bilgilere göre bir sonraki bölüm içerisinde neler olup olmayacağı az çok tahmin edilebiliyor. Edinilen bilgiye göre beklenenin aksine bir sonraki bölümde Yamaç Koçovalı ölüyor. Çukur için kendisini feda eden ve aile her şeydir diyen İdris Koçovalı’nın oğlu Yamaç Koçovalı mahallesinden uyuşturucu ve silahın çıkması doğrultusunda vereceği mücadele içerisinde yenik düşecek ve hayatını kaybedecek.

Dizi Finali Şaşırtacak! Yamaç Koçovalı Öldü

Herkesin farklı bir takım tahminlerinin bulunduğu dizi beklenmedik bir takım sonuçlar doğuracak. Herkesin tahmini bilindiği üzere Yamaç ve arkadaşlarının yeniden Çukuru ele geçirmesi ve kötülüklerden Çukur’un arındırılması yönünde. Fakat sonuç bu şekilde olmayacak ve dizinin beğenilen karakteri Yamaç Koçovalı dizinin final yapmasına 1 bölüm kala diziye veda edecek.

Vartolu Kafayı Bozuyor!

Yamaç vefat edecek ve bunun sonucunda Vartolu onun intikamını almak için kendi başına bir takım planların peşine düşecek. Edinilen bilgiye göre dizinin finalinde Vartolu yalnız kalacak. Bu karakterin dışında tüm Çukur karakterleri vefat edecek. Böylece tahmin edilenden çok daha farklı bir sonuç ortaya çıkacak.

Sosyal medya üzerinde konuşulan bir diğer konu da Kara Kuzuların diziye yeniden gelip gelmeyecekleri. Yapılan yorumlara göre Çukurun finaldeki son sahibinin Kara Kuzular da olabileceği belirtiliyor. Durumun böyle olmasıyla birlikte dizinin finalinde inanılması son derece güç bir takım sonuçlar ortaya çıkacak.

Yamaç Koçovalı Cenaze Çekimleri

Yamaç Koçovalı Öldü! Şeklinde yazıya başlık atmamızın sebebi dür itibariyle gizli olarak yapılmış bir setten gelen çekim. Çekimde oyuncuların Yamaç Koçovalı cenazesinde bulundukları ve yakalarında Yamaç Koçovalı fotolarının bulunduğu görülüyor. Buradan yapılan yorumlarla birlikte dizinin başrolünün daha büyük bir kahraman olarak adlandırılabilmesi ve akıllardan çıkmayacak bir şekle gelmesi için bu şekilde bir final olacağı belirtiliyor,

Yamaç Koçovalı Öldü

Bilindiği üzere karakter birçok kez ağır yaralanmış fakat dizinin devam edebilmesi esasına bağlı olarak karakter bir şekilde kefeni yırtmıştı. Dizinin finalinin kesinleşmesiyle birlikte senarist böyle bir adım atmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.