Yangınların Sebebi Belli Oldu! Elon Musk ve Bill Gates Öyle Bir Şey Yaptı ki!

Yangınların Sebebi Belli Oldu! Elon Musk ve Bill Gates Öyle Bir Şey Yaptı ki!

0

Yangınların Sebebi Belli Oldu! Elon Musk ve Bill Gates Öyle Bir Şey Yaptı ki!

ABD’ de uydu şirketi olan Starlink internet erişimine ulaşmak için yapılmış uydusal bir sistemdir. Ağustos ayı itibari ile bu erişimler serbest bırakıldı. Kullandığımız birçok teknolojik alet ve ulusal iletişim araçları şirketlerden devralınıp sistemin bütün yapısı kontrol altına alınıyor. Global olarak bütün erişim el altına alınması gerekiyor. Özellikle küresel ısınma sorununun altına sığınmak benzinli araçların sürümden kaldırmak istemesi, elektrikli araçların piyasaya sürülmesini istemesi kafaları karıştırıyor.

Ayrıca Elon Musk’ da dahil olmak üzere birçok küresel firma elektrikli sisteme geçiş için işlemleri tamamladılar. Aslında global dünya sisteminde yapılan planların sadece ufacık bir kısmı ve gerçek amaç bu durumdan bambaşka. Asıl amacın insanlardan uzakta bütün kontrolü ele alarak her şeyi kontrol altına alarak takibini sağlamak. Aslında günümüzde her insanı numaralandırılmasında ki amaçta bu durum gibi gözükmektedir. Burada asıl amacın ise herkesi tek bir kontrol merkezinden kontrol etmek.

Cihazlarda kontrolü sağlamak için öyle uygulamalar yapılıyor ki öncelikle kişinin kullandığı cihazlardan kendini kullanıp kullanmadığını anlamak için parmak izi yüz okuma sistemi gibi uygulamalar kullanılmaktadır. Aslında cihazlara bile sadece biyolojik yollarla girişim isteniyor. Şimdi diledikleri kişilerin hesaplarını nasıl erişime kapatıyorlar ise çok kısa bir süre sonra aynı olayı kişilerin hesaplarına ve verilerine kısa sürede uygulayacaklar. Şuan Avrupa ülkeleri patlamaya hazır ve bizim ülkemiz ise karıştı karışacak.

Almanya için ise durum karışık seçim süreci başlıyor ve Eylül ayı gibi bütün hareketlilik başlıyor. Ayrıca yaşanan bu yangınların, karışıklıkların çözümünü bu durumu ortaya çıkaranlar bulacaktır. Yaşanan küresel ısınma, deprem, güneş ve doğa patlamaları bin yılda bir çıkan doğa olaylarıdır. Birileri bu durumu kullanarak küresel olarak dünya genelinin bütün dengesini alt üst etmek için çalışıyorlar. Bu yeni düzeni düzeni kabul ettirmek için çalışıyorlar.

Diye açıklama yapan Dilipak Orman yangınlarının Elon Musk tarafından çıkarıldığı iddiasında bulundu. Açıklamaları ve yaklaşımı ile milyonlarca kişinin dikkatini de çekti. Ülkemizde yaşanan yangınlarda 192 yangından 180 tanesi kontrol altına alınırken çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku