Yapı Kredi Bankası 31 Ağustos Tarihine Kadar 1750 TL İster Müşteri Ol İster Olma!

Yapı Kredi Bankası 31 Ağustos Tarihine Kadar

0

Yapı Kredi Bankası 31 Ağustos Tarihine Kadar ; Emekli olan vatandaşların alacakları bu nakit imkanı son tarih belli oldu. İşte detaylar… Son dakika olarak Yapı Kredi Bankası yeni bir duyuru yaptı. 31 ağustosa kadar 1.750 TL ödemelerin yapılacağını yapılan bu duyuruda açıkladı. Yeni bir kampanya olarak ve bilhassa emekli olan kişilerin alabileceği 1.750 TL için bankalar üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte bir takım duyurular yapıldı. Bu nakit imkanlarından 31 ağustos tarihine  kadar emekli maaşını Yapı Kredi Bankası üzerinden almak isteyen müşteriler yararlanabilecekler.

Yapı Kredi Bankası 31 Ağustos Tarihine Kadar

Emekli bireylerin yanında olmaya Yapı Kredi Bankası devam ediyor. En yüksek promosyon veren bankalar arasında birinci sırada olan banka emekli olan bireylerin bankasına maaşlarını taşımasıyla oluyor. 1.750 TL ödemeyi Yapı Kredi Bankası emekli maaş tutarlarına  göre bakarak müşterilerine ödeme  yaptırıyor. Bu desteği alabilmek için Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yapmaları gerekir ve başvuru yapan kişiler belirli şartlara uygunsa desteği alabilirler. Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması ve banka ya ait olan internet sitesinden yaptığı açıklama ile Umut olmaya devam ediyor.

1750 TL nakit promosyon ödemesi

Bu kampanyanın başlangıç tarihi 1 Nisan 2021 ve bu kampanyanın bitiş tarihi ise 30 Haziran 2021’dir. 31 Ağustos 2021 tarihine kadar bankanın yeni yaptığı açıklama doğrultusunda bu kampanyanın zamanının uzatıldığı söylendi. Yapı Kredi Bankası için davetiye imzalayan kişiler Bu bankadan maaşlarını almak isteyenler ve maaşlarını 3 yıl boyunca bu bankada tutacak olan kişiler 1750 TL emekli promosyonu alacaklar.

Yapı Kredi Bankası 31 Ağustos Tarihine Kadar

Dul ve yetim maaşları da buna dahil olmak üzere emekli maaşları 1500 TL’ye kadar olan kişiler için 1.200 TL emekli promosyonu verilecektir. Maaşları 1500 lira ile 2 bin 500 TL arasında olan kişiler için maaşları 1500 TL ile 2500 TL arasında olan kişiler için ve maaşları 1500 TL ile 2500 TL ve üzeri olan emekli maaşlarını alanlar ise 1750 TL emekli promosyonu alacakları söylendi. Yapı Kredi Bankası 31 Ağustos Tarihine Kadar böylece ödeme yapılmaya devam edilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku