Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi! 100 Bin TL Limitli

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi!

0 481

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi; Yapı Kredi Bankası duyurmuş olduğu yeni kredi kampanyasıyla müşterilerine gelir belgesiz kredi sunarken kredi kampanyası kapsamında 10 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar kredi sunacağını açıkladı. Gelir belgesiz olarak sunulan bu kredilerde 2021 yılının son kredisi olduğunu da duyurdu.

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi! 100 Bin TL Limitli

Yapı Kredi Bankası’nın 2021 yılına özel özel son kredi kampanyasının özellikleri ve şartları nelerdir? Kimler bu kredilerden yararlanabilir? Bu kredilerden yararlanabilmek için nereye başvuru yapmak gerekir? Başvuru koşulları nedir?

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyenler belirli kredi başvuru şartları ile krediyi hemen kullanabiliyorlar. Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi ; Yapı Kredi tarafından sunulan kredi kampanyası ile birlikte özellikle daha önce kredi için onay almayanlara Kredi verileceği duyuruldu. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi almak isteyenleri bankanın belirlemiş olduğu şartlar içerisinde 36 ay vadeye kadar 10.000 TL’lik, 20.000 TL’lik, 30.000 TL’lik, 40.000 TL’lik krediler verecek.  İhtiyaç kredisi kredi onayı alabileceğiniz Yapı Kredi Bankası üzerinden tekrardan başlatılan kampanyada kredi faiz oranları ise uygun olacağını belirttiler. Yapı Kredi Bankası tarafından 10.000, 20.000,  40.000, 50.000 ve 60.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılacağı internet üzerinden duyurulurdu. Başvuru yapacak olan kişilerin ve bankanın aramış olduğu şartlarda internet üzerinden duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası kredi başvuru şartları nelerdir?

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi ; Öncelikle kişinin kredi notunun 1200 ün üzerinde olması, Kredi sicilinin temiz olması kişilerde aranan kriterler arasındadır. Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka ödemelerinde gecikmesi olmayan kişiler üzerinden tercih edilecektir. Ayrıca bankanın genel bankacılık politikalarına uygun şartlarda olan kişilere kredi verileceği duyurulurken kişiler Yapı Kredi Bankası üzerinden, Yapı Kredi mobil uygulama üzerinden, Yapı Kredi internet bankacılığı ve Yapı Kredi resmi internet sayfası üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecekler.

Yapı Kredi Bankası tarafından Kredi onayı alıp almadığınızı SMS atarak öğrenebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle T.C. kimlik numaranız, aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakarak 4411 e SMS gönderebilirsiniz. Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi; Bu SMS ardına 5 dakika sonra kredi sonucunu size bildirilecektir. Ayrıca onaylanan kredi’niz eğer banka hesabınız bulunuyorsa mobil uygulama üzerinden Yapı Kredi Bankası’na uygun kredi onayı almanız için kredi notunun 1200 ve üzerinde bir kredi notu olması da gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası’nın mobil uygulama üzerinden nasıl başvuru yapılır?

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi ; Online olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bankada hesabı olan kişiler öncelikli internet bankacılığı üzerinden onay alabilirler. Kredi kullanmak isteyenler bankanın mobil uygulamasına girerek buradan Kredi başvurusunu tamamlayabilirler ve kredi başvurusunda onay aldıktan sonra şubelere gitmeden kredilerin hesaplarını aktara bilecekler. Yapı Kredi Bankası 2021 yılı için son kredisi olduğunu duyururken, kredisini 36 ay vadeli uygun faiz oranları ile 10 bin TL ile 100 bin TL arasında olacağını da duyurdu.

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi

Ancak kredi başvurusunda en elzem dikkat ettiği noktalar ise bankacılık politikaları gereği kişinin kredi notu, kişinin kredi sicili ve kredi notunun 1200 ve üzerinde olmasını aramaktadır. Ayrıca ödemelerini düzenli olarak yapıp yapmadığı da kontrol edilmektedir. Bankanın genel politikalarına uygun olan kişiler Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu onaylanır. Ayrıca Kredi başvurunuzun onay alıp almadığını bu vesilede öğrenebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası’nın mobil uygulaması, internet bankacılığı, resmi internet sayfası üzerinden de başvuru formunu doldurarak kredi onayı alıp almadığımızı bilgisini alabilirsiniz. Kredi onayınız geldikten sonra bankaları uğrayarak Kredi başvurusunda buluna biliyorsunuz. Öncelikle bankada hesabı olan kişiler internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Burada onay alan kişileri krediyi kullanmak istiyorlar ise bankaya gitmelerine gerek bulunmamaktadır. Banka hesaplarına kredilerin aktarabilirler.

Ancak  Yapı Kredi Bankası’ndan gelen açıklama doğrultusunda kredi başvurusu yapıp daha önce onay alamayan kişilere kredi verileceği duyuruldu. İhtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenlere bankanın politikaları gereği 36 ay vadeye kadar kredi fırsatı sunulurken. Kredi 10.000 TL’den, 100 bin TL’ye kadar da çıkmaktadır. Bu kredi Yapı Kredi Bankası tarafından sunulurken düşük faizli olarak da sunulacağı belirtilmiştir. Kredi için Yapı Kredi’nin resmi internet sayfasına girerek daha detaylı bilgi öğrenebilir. Yapı Kredi Bankası müşterisi değilseniz internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.