Yargı Dizisinde Hikaye Yön Değiştiriyor! Meğer Dizinin Kahramanlarının Derdi Başkaymış!

0

yargı

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi sezonun en çok konuşulan projelerinden birisi oldu. Heyecanın bir an bile düşmediği Yargı dizisinde 9. bölüm fragmanı seyircileri şaşırttı. Ceylin ve Ilgaz karakterlerinin yakınlaşma sahnelerinin bulunduğu fragmandan hikâyenin yeni yönü de anlaşılmış oldu.

Duygusal Çekim Çok Fazla

Yargı dizisi senaristinin 2 sene gibi bir süre hazırlanmasıyla ekran macerasına başladı. Çok titizlikle ve özenle hazırlanan senaryo her hafta seyircileri şoka uğratmaya devam ediyor. Projenin bu kadar başarılı olmasının ardında yatan en önemli sebebin senaryo ve başrollerin uyumunun olduğu aşikârdır. 9. bölümün yayınlanan 2. fragmanında Ceylin ve Ilgaz karakterlerinin duygusal yönden birbirlerine doğru çekimi; ilerleyen bölümlerde bu evliliğin gerçeğe dönüşeceği sinyalini vermiş oldu.

Yargı dizisinde bu bölüme kadar aşka dair bir hikâye izlemeyen seyircilerin tepkisinin ne olacağı ise merak konusudur. Aşk unsurlarının asıl konuya nasıl dahil edileceği ve seyircinin ilgisinin nasıl yönde değişeceği 9. bölümden sonra yanıt bulacaktır. Ceylin ve Ilgaz karakterlerinin aralarındaki yoğun çekimi önce şakaya vurması ardından da Ilgaz’ın Ceylin karakterine doğru yakınlaşması seyircilerin merakını daha da artırdı. Temposu düşmeden bu zamana kadar gelen Yargı dizisindeki yeni başlangıcın yankıları 9. bölüm sonunda anlaşılacaktır.

Ceylin ve Ilgaz

Ilgaz’ın sürekli Ceylin’in yanında olması ve ihtiyacı olduğu her an yardımına koşması da Ceylin’in Ilgaz’a karşı kayıtsız kalamamasına sebep oluyor.

yargı

Hep yanında olan ve zor zamanları birlikte atlatan ikili acılarını da ortaklaşa paylaşıyor. Formaliteden evlenen ve aynı evi paylaşan ikilinin evliliğinin gerçeğe dönüşmesi yolunda ilk adımların atıldığı 9. bölüm fragmanı çok ses getirdi. Senaryonun bu yönde ilerleyecek olmasının zirve yarışında nasıl etki yapacağı ise şimdiden seyircileri meraklandırdı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku