Yasak Elma’ daki Yasak Aşk Olay Oldu

Yasak Elma dizisinin ikinci yönetmeni olan Oğulcan Eren Akay ile sarmaş dolaş görüntülenen Pekdemir sakinliğini korumaya çalışırken Oğulcan Eren Akay ise gazetecilere saldırdı.

0 46

Yasak Elma’nın sevilen oyuncusu Şafak Pekdemir’ li son zamanlarda magazin gündeminde adının bir skandala karışmasıyla manşetlerde yerini aldı. Yasak Elma dizisinin ikinci yönetmeni olan Oğulcan Eren Akay ile sarmaş dolaş görüntülenen Pekdemir sakinliğini korumaya çalışırken Oğulcan Eren Akay ise gazetecilere saldırdı. Cihangir’ de bir mekanda sarmaş dolaş görüntülenen çift ile ilgili olaylar mekanı terk ederken yaşandı. Akay kendisini görüntüleyen muhabire kafa atarak küfür etmeye başladı.

Yasak Elma / Medyapım ile ilişiği kesildi

Medyapım’ ı harekete geçiren bu olay sonrasında Oğulcan Eren Akay’ ın işine son verildi. Yaşanan arbede sonrasında Akay’ a  sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Akay’ ın olay sırasında alkollü olduğu biliniyor. Pekdemir erkek arkadaşının saldırısı üzerine ortalığı sakinleştirmeye çalıştı. Pekdemir’ in bağrışları sonrasında ne kadar uğraşsa da Akay bir türlü sakinleşmedi.

Olay sonrası erkek arkadaşının peşinden giden Pekdemir sonra tekrar olay yerine geldi. Olay ile ilgili uzlaşma sağlamaya çalışan ünlü oyuncu görüntüleri kullanın yada kullanmayın ama hakkımda haksız haber yapmayın gömmeyin beni dedi. Göz yaşlarını tutamayan ünlü oyuncu muhabirlerden özür diledi. 33 yaşında Yasak Elma dizisinin yönetmeni olan Akay’ ın evli ve bir de çocuğu olduğu için bu şekilde görüntülenmeye tepki gösterdiği de söylentiler arasında. Akay ile ilgili bir iddia da boşanma aşamasında olduğu. Gece 3 sularında mekanı terk eden çift kameramanın resim çekerken flaşı patlatmasıyla yakalandığını anladığı anladığı anda direk muhabire saldırdığı biliniyor.

Yasak Elma
Yasak Elma

Tek ekiple çekime devam ikinci ekip çekime katılmadı

Planlanmış olan ikinci ekiple çekimler gerçekleştirilmedi. Tek ekip ile çekime çıkan ünlü yönetmen Ece Erdek Yasak Elma dizisinin çekiminde şimdilik tek başına. Yeni sezon için afiş çekimi yapıldı. Çekimde Berk Oktay, Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen bulunuyor. Çekilen afiş tasarımının önümüzdeki haftalarda paylaşılacağı biliniyor.

Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama ile Oğulcan Eren’ in yapmış olduğu bu çirkin davranış kınanmıştır.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Seda Sayan Konserine Sürpriz Konuk-Şaşkına Döndü adlı yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.