Yasak Elma Yeni Yüzlerle Yeni Sezona İddialı Başlangıç Yapacak!

0 28

FOX TV’nin sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma, ekrana geldiği dört sezonda da bol entrikasıyla izleyicilerin dikkatini çekmiş ve sosyal medyada sürekli yer almıştır. Her sezon aksiyonun, dramın, komedinin eksik olmadığı herkese hitap edebilen ve keyifle izlenilen Yasak Elma geçtiğimiz sezonlarda çok kritik ayrılıklara sahne olmuştu.

Ancak yeni sezonda yeni oyuncularla geçtiğimiz sezonlarda sürdürdüğü iddiasının arkasında durmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yasak Elma Dizisi Konusu 

İlk bölümü 19 Mart 2018 tarihinde FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma, dört sezon boyunca sevenleriyle buluşmuştur. İlk sezondaki konusundan şu an bambaşka bir noktaya gelse de dizinin ilk başlangıcını konu olarak esas almak doğru olacaktır. Sevda Erginci’nin canlandırdığı Zeynep ve Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakterleri birbirinden zıt ama birbirlerine düşkün olan iki kardeştir.

Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender Argun karakterinin kocası Halit Argun’dan kurtulmak için Yıldız’a yaptığı teklifle herkesin hayatı değişmiştir. Teklifi kabul etmesiyle entrika zincirleri yaşanmış ve dizi hiçkimsenin tahmin edemeyeceği olaylara şahit olmuştur.

Yeni Sezona İddialı Başlangıç 

Ekranlarda yer aldığı ilk günden itibaren entrikası, dramı ve komedisiyle izleyicilerini sıkmayan aksine ekrana kilitleyen Yasak Elma, dördüncü sezonunda pek çok önemli karakterin vedasına sahne olmuştur. Yeni döneminde ise yepyeni karakterler ve oyuncular ile reyting mücadelesinde geçmiş sezonlarında olduğu gibi iddialı yapımlardan birinin olacağının sinyallerini verdi.

Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay’ın başrollerinin yanında Biran Damla Yılmaz ”Kumru”, Murat Aygen “Kumru’nun babası Doğan” ve Yasmin Erbil de “Kumru’nun en yakın arkadaşı Canan” olarak yer alacak. Yeni sezon fragmanı yayınlanan Yasak Elma, 13 Eylül Pazartesi günü yenilenen hikâyesiyle sevenleriyle buluşacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.