Yasak Elma’da Reytingler Yerlerde Şahika’ nın Ahı Tuttu

Yasak Elma’nın sevilen oyuncusu Nesrin Cavadzade Yasak Elma projesinden geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı.

0 21

Yasak Elma’nın sevilen oyuncusu Nesrin Cavadzade Yasak Elma projesinden geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade Ay yapım sponsorluğunda yönetilen Üç Kuruş adlı dizi ile anlaştı. Öncesinde Kaderimin Oyunu ile anlaşacağı iddia edilen oyuncunun bu hamlesi şaşırttı. Yasak Elma’ da olan rolünden ayrılması ile ünlü oyuncuya sosyal medya üzerinden yorumlar yağmış. Ünü oyuncu bildiğimiz üzere Şahika rolü ile hep göz önünde olan bir oyuncu idi. Diziden ayrılması ile tüm reytingler alt üst oldu da diyebiliriz.

Yasak Elma dizisinin reytinglerinde düşüş yaşandı

Son zamanlarda dizinin tutmaması ve reytinglerde yaşanan düşüşün sebebinin de bu olduğu söylentiler arasında Şahika karakterini canlandıran ünlü oyuncunun 4. Sezon çekimi esnasında yönetmen ile tartıştığı söyleniyor. Seti terk ettiği söylenen ünlü oyuncunun farklı bir dizi ile anlaşma sağlaması da kafaları karıştıran ikinci bir detaylandırma oldu. Dizideki Şahika karakterinin bir anda diziden çıkması da dizideki gidişatı etkileyince izleyiciler tarafından Cavadzade’ ye bir baskı kitlesi oluştu. Sosyal medya üzerinden ünlü oyuncuya baskı yapıldığı iddia ediliyor.

Yasak Elma
Yasak Elma

Bildiğimiz üzere Cavadzade tüm yaz boyunca dinlenerek farklı projeler için açık olduğunu söylemişti. Bu aşamada Üç Kuruş dizisi ile anlaştığı söylenen sanatçının bu kararından da vazgeçebileceği  söylentiler arasında. Lakin ünlü oyuncunun şimdilik teklifi kabul ettiği biliniyor. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizideki ünlü oyuncunun üstlendiği rol şimdiden merak ediliyor. Kadrodaki diğer oyuncular belirlendiğinde Cavadzade’ nin kısa süre içinde onlarla tanışacağı söylendi.

Aşk hayatıyla ilgili açıklamada bulundu

Ünlü oyuncunun aşk hayatında da inişli çıkışlı bir dönem geçirdiği söyleniyor. Gökhan Alkan ile birlikte olan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde evlilik teklifi almıştı. İkilinin son günlerde aralarının açık olduğu ve şiddetli bir tartışma yaşadıkları söylentiler arasındaydı. Çekimleri dolayısıyla İstanbul dışında olduğunu söyleyen Alkan bu sebeple Nesrin hanımı tek görmektesiniz. Her şey yolunda diye açıklamada bulundu. Gökhan Alkan’ dan açıklama gelirken Cavadzade ise herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Kim Kardashian’ ın Met Gala Kostümü Eleştirilerin Hedefi Oldu adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.