Yeşilçam’ın güzeller güzeli oyuncusu Necla Nazır’ın son hali görenleri hayrete düşürdü

Yeşilçam’ın güzeller güzeli oyuncusu Necla Nazır’ın son hali görenleri hayrete düşürdü

0

Yeşilçam’ın güzeller güzeli oyuncusu Necla Nazır’ın son hali görenleri hayrete düşürdü

Yeşilçam’ın Usta oyuncularından birisi olan Necla Nazır, sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Güzel oyuncu Necla Nazır ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur ile beraber evliliğinden olan kızı Tuğçe Tayfur, Necla Nazırı çok sık bir şekilde sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Yetenekli ve güzel oyuncu Necla Nazır’ın son halini gören kişiler ise güzel oyuncuya övgü dolu yorumlar da bulunuyor. İşte merak edenler için Yeşilçam’ın güzeller güzeli oyuncusu Necla Nazır’ın son hali…

Yeşilçam’ın Usta oyuncularından birisi olan Necla Nazır’ın son hali görenleri şaşkına çevirdi. Necla Nazır’ın sosyal medya üzerinden paylaşılmış olan fotoğrafları herkes tarafından göz doldurdu.
Yetenekli oyuncu Necla Nazır, şarkıcı Ferdi Tayfur ile birlikte evliliğinden olan Tuğçe Tayfur, annesinin fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesabı üzerinden paylaşma ihmal etmiyor. Yetenekli oyuncu Necla Nazır’ın son halini gören kişiler ise güzel oyuncuya övgü dolu sözler yazıyor.

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Necla Nazır

Yeşilçam’ın Usta oyuncusu Necla Nazır 1956 tarihinde Yunanistan’da dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise Eyüpsultan okulundan okuduktan sonra okulu bırakmıştır. Daha sonrasında bir fabrikada çalışmaya başlayan Necla Nazır, 1972 senesinde bir derginin düzenlemiş olduğu ses yarışmasında 1. olmuştur ve daha sonra sinema sektörüne adım atmıştır. 1970 senesinden sonraki süreçte ise sahne alarak arabesk türde şarkılar söylemeye başlamıştır ve çoğunlukla bu türdeki filmlerde de rol almıştır. Yeşilçam’da romantik ve masum roller alarak izleyicilerin gönüllerinde taht kurmayı başarmıştır.

1976’dan bu yana şarkıcı Ferdi Tayfur ile olan beraberliğinden ise 1988 yılında dünyaya gelen Tuğçe Tayfur adında bir kızı vardır. Kızları Tuğçe Tayfur dünyaya geldikten sonra tasavvufa ilgi Necla nasıl önce Kur’an okumayı öğrenmiş Daha sonrasında ise namaz kılmaya başlamıştır ardından tesettüre girmeye karar vermiştir ve 2008 yılından sonra tesettürden tekrardan çıkmıştır. Usta oyuncu Necla Nazır, şu anda emirgan’da ki evinde yaşamını sürdürmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku