Yeteneksizsiniz Aref Son Hali Hayranlarını Çok Üzdü!

0

YETENEKSİZSİNİZ AREF SON HALİ

Aref Son Hali Yetenek yarışmasında 1. olarak ayrılan İran asıllı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Aref hakkında sağlık durumunun kötüye gittiğine yönelik açıklamalar gündemde yankı uyandırıyor. Aref’in kobra yılanı tarafından ısırıldığı belirtilmektedir. Sağ kolundan ısırılan Aref’in kurtulması ise panzehir ile gerçekleşecektir.

Aref kimdir?

YETENEKSİZSİNİZ AREF SON HALİ

Aref bir yetenek yarışmasında sihirbazlık gösterisi ile kendini ülkeye tanıtmıştır. Ayrıca Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde illüzyonist gösteriler yapmaktadır. Bu gösterisi sırasında kobra yılanı tarafından ısırılmıştır. İlk müdahaleyi kendisi yapmıştır.

Bu şekilde vücudunda zehrin yayılmasının önüne geçen Aref, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştır. Ancak sağlığı için gerekli olan Panzehir Türkiye’de bulunmuyor bu panzehiri ya Fransa’dan ya da Mısır’dan ulaşım sağlanabilmektedir.

24 saat içerisinde panzehire ulaşmak mümkün olmadığı için Aref’in nakli gerçekleştirildi. Mısır tarafından Aref’ e gerekli vize verilmedi. Olayla ilgili çalışma başlatan Dışişleri Bakanlığı harekete geçti ve bütün çabalar sonuçsuz kaldı. Aref Son Hali ile hayranların üzdü.

Aref’in Hayati Tehlikesi Bulunuyor mu?

Kobra cinsinde bir yılan tarafından sağ kolundan ısırıldı. Kendisi için ilk müdahaleyi yapan Aref’ in hayati tehlikesi devam ediyor. İyileşmesi için panzehir Türkiye’de bulunmuyor. Aref için yurtdışında panzehir araştırması başlatıldı. Panzehirin Mısır ve Fransa’da olduğu tespit edildi. Aref için çalışmalar başlatıldı ve panzehirin Türkiye’ye getirilmesi uzun süreceği için Aref’in  götürülmesi yönünde bir plan yapıldı. En yakın noktalardan biri olan Mısır’a gönderilmesi talep edilirken vize uygulanması bir engel oldu. Hızlı bir şekilde vize çalışmaları başlatılsa da Dışişleri Bakanlığının desteği olmasına rağmen bir sonuç alınamadı. Kahire Büyükelçiliği Aref için harekete geçti. Aref Mısır’a gönderildi.

Aref Son Hali

Aref Son Hali ; Durumunun daha iyi olduğu belirtiliyor. Vize problemi aşıldıktan sonra 12.45 de sağlık ekipleri tarafından özel bir ambulans uçağına bindirilerek 3.30’ da Mısır’a hareket etti. Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür Aref’in sağlık durumunun daha iyi olduğunu belirtti. Sağlık değerlerinde şuan için bir anormalliğin görülmediği tedavi ile ilgili her türlü çalışmaların yapıldığını belirtti. Ayrıca Aref’in mevcut yılan ısırması durumunun 2. derece yılan sokması olarak değerlendirildiğini lokal bir zehirlenme olduğunu dile getirdi. Aref 3 yıl önce çekilmiş olan bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak “Ölüm hiç bu kadar yakın olmamıştı” notunu düştü. Aref’ in yardımcısı Yana Vinter Aref’in genel sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku