Yüksek Reyting Alan Aşk Mantık İntikam Dizisinin İsabetli Kararı!

0 235

FOX TV ekranlarının en sevilen ve gözde dizilerinden olan Aşk Mantık İntikam dizisi, her şeye rağmen cuma gününde yayınlanma kararını değiştirmedi ve bu husustaki isabetli kararını ispatladı. Yeni dizi olan Son Yaz dizisi her ne kadar Cuma gününde yayınlanmak istese de verilen son karar neticesinde Aşk Mantık İntikam dizisi aynı gün ve saatinden taviz vermedi.

Sevenlerini sevindiren bu haberle beraber son gaz ilerleyen dizide İlhan Şen ve Burcu Özberk yakışan bir ikili oldu. Rollerinin hakkını veren bu ikili sayesinde reyting rekorları kıran dizi kış sezonunda da emin adımlarla ilerleyecek gibi duruyor.

Karar Bazı Tepkiler Aldı

İlk bölümünün yayınlanmasının ardından oldukça beğenilen ve ilgi çeken Son Yaz dizisi, Aşk Mantık İntikam dizisine rakip olarak Cuma akşamlarında yayınlanmak istese de FOX TV verdiği son kararla eski düzenini bozmadı.

Bu karar Son Yaz dizisi severlerinin bir kısmı tarafından olumsuz tepki almış olsa dahi net bir şekilde açıklandı. Başarı yakalayan ve bir Kore dizisinden uyarlanan Aşk Mantık İntikam dizisi de konusu gereği sadece evlilerin değil genel olarak her kesimden insanın dikkatini çekmeye devam ediyor.

FOX TV Kararı Yerinde Oldu

Yeni çıkan ve 2. bölümünün heyecanla beklendiği Son Yaz dizisi her ne kadar daha ilk bölümünden sevilen bir dizi olsa da aslında FOX TV bin aldığı karar yerinde oldu.

Reyting konusunda tavan yapmış olan Aşk Mantık İntikam dizisi severleri de bu kararın arkasında. Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan bu dizi sebebiyle, Cumartesi günü yayınlanmak üzere karar verilen Son Yaz dizisinin de ne kadar başarılı olacağı merak ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.