Yüsra Geyik Olay Aşk Açıklaması

0

Rıza Kocaoğlu ile adı aşk dedikodularına karışan Arka Sokaklar’ ın güzel yıldızı Yüsrü Geyik, çıkan aşk haberleri hakkında açıklama yaptı. Geyik, “ Hakkımda çıkan aşk haberleri doğru değildir. Keskin bir ifade kullandığında biliyorum ki hızlıca yayılacak” diyerek iddiaları keskin bir dille yalanladı.

Yüsra Geyik

Rıza Kocaoğlu kendisi gibi oyuncu olan Hazal Subaşı ile geçtiğimiz ay yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Rıza Kocaoğlu ile adı aşk dedikodularına karışmıştı bununla alakalı Yüsra  Geyik  açıklama yaptı.

“KESİN İFADELERLE YAYILIYOR”

30 yaşında olan oyuncu Yüsra Geyik, “ Hakkımda çıkan aşk haberlerinin doğruyla alakası yoktur. Bunu belirtme ihtiyacı duydum çünkü oldukça keskin bir ifade kullanıldığında hızlıca yayılıyor çünkü… Bir daha hakkımda aşk yakıştırmaları yapıldığında konuşmayacağımı belirtmek istiyorum … Sağlıklı ve huzurlu bir hafta sonlarınız olsun” ifadelerine yer verdi.

AŞK BİTTİ

Öte taraftan iki yıldır aşk yaşayan oyuncu Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı ilişkilerini 1 ay önce noktalamıştı.

Ayrılık haberlerini Instagram hesaplarında duyuran Kocaoğlu, şu ifadelere yer verdi; “ Dünyamızın ve Ülkemizin bu zor süreçten geçtiği , acı kayıplar verdiğimiz şu günlerde sizleri ve gündemi meşgul etmek istemesem de bu durumu paylaşmak durumunda kaldık. Hazal Subaşı e 2019 yılında başlayan ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirinize karşı saygı çerçevesinde verdiğimiz bu kararı siz değerli basın mensuplarımızdan da aynı saygıyı beklemekteyiz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku