Yüz yüze Eğitim Bu Şehirlerde 20 Eylül’e Ertelendi!

Yüz yüze Eğitim Bu Şehirlerde 20 Eylül'e Ertelendi!

0 600

Yüz yüze Eğitim Bu Şehirlerde 20 Eylül’e Ertelendi!

Yüz yüze eğitimde Milli Eğitim Müdürlerinden son dakika kararı. Okulların yüz yüze eğitimi de ertelendi. 1 eylül 2021 tarihinde geç saatlerde gelen haberlere göre okulların açılmasını vali erteledi. Lakin dikkat edilmesi gereken bir husus da var. İşte Tüm detaylar…

Valilik resmen açıkladı. Yeni tarih de açıklandı. Kastamonu’nun sel felaketinin yaşandığı Bozkurt ilçesindeki okullarda 20 Eylül tarihinde yüz yüze eğitimin başlayacağı da bildirildi.

Kastamonu Valiliği’nden yapılan bu açıklamada, İl Hıfzıssıhha Kurulu’nun Vali Avni Çakır başkanlığında da toplandığı belirtildi.

11 Ağustos 2021 tarihinde Bozkurt ilçesinde meydana gelen sel felaketinin ardından ise temizlik ve hafriyat çalışmalarının devam ettiği, selden etkilenen binaların yıkılması kararı nedeniyle de cadde ve sokaklardaki iş makinesi yoğunluğunun devam ettiği de belirtildi.

“Bozkurt ilçemizde 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren tüm kademelerde başlaması planlanan yüz yüze eğitim ve öğretim faaliyetlerinin olası riskler nedeniyle dr 20 Eylül 2021 tarihinde başlatılmasına ve devam ettirilmesine karar verilmiştir. eğitim ve öğretim faaliyetleri ve de öğretmenlerin bu tarihe kadar uzaktan eğitim yoluyla mesleki çalışmaları.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.