Zara’nın eski eşi bakın kim! Duyanlar şoka girdi meğer önce eş sonra birbirlerine rakip olmuşlar…

Zara'nın eski eşi bakın kim! Duyanlar şoka girdi meğer önce eş sonra birbirlerine rakip olmuşlar...

0

Zara’nın eski eşi bakın kim! Duyanlar şoka girdi meğer önce eş sonra birbirlerine rakip olmuşlar…

Türk halk müziğinin en beğenilen seslerinden bir tanesi olan Zara müzik kariyerinin dışında sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla sık sık kendinden bahsettirdi. Ünlü sanatçı şimdi ise özel hayatı ile gündeme geldi. Zara hakkında bilgi almak isteyen internet kullanıcıları şarkıcının eski eşini duyunca şok oldu.

Ünlü şarkıcı Zara’nın 2002 senesinde nikah masasına geçtiği ve 2007’de boşanma kararı aldı eşi de kendisinin de olduğu gibi sanatçı çıktı işte Zara’nın eski eşi…

Gerçek ismi Neşe Yılmaz olan ünlü sanatçı Zara’nın özel hayatı merak duygusu oluşturup araştırılmaya başlandı. Zara kendisi hakkında bazı araştırma yapan internet kullanıcıları, ünlü şarkıcının eski eşinin duyunca şok oldu.

Ünlü şarkıcı Zara 2002 senesinde nikah masasına geçtiği ve 2007 senesinde boşanma kararı aldığı, en çok bilinen müzik şirketinin sahibi olan eski eşi ise kendisi gibi sanatçı çıktı. Ünlü sanatçının, eşinden boşandıktan sonra bir sene sonra ZR müzik adlı yeri kurarak eski eşinin rakip olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku