Ziraat Bankası 12 Ay Ertelemeli 84 Ay Vadeli 150 Bin TL Kredi Veriyor!

Kamu bankaları bünyesinde vatandaşların yüzünü güldürecek olan bir kredi fırsatı daha gelmiş oldu!

0 481

Ziraat Bankası 12 Ay Ertelemeli ;  Kamu bankaları bünyesinde vatandaşların yüzünü güldürecek olan bir kredi fırsatı daha gelmiş oldu! Korona virüs  sürecinde vatandaşlarımıza sunulmuş olan kampanyalar hızla adtış göstermekte.

Kamu bankaları bünyesinde vatandaşların yüzünü güldürecek olan bir kredi fırsatı daha geldi! Korona virüs salgını sürecinde vatandaşlarımıza sunulmuş olan kampanyalar hızla artıyor. İhtiyaç sahibi bireyler içinde diğer kredi paketlerine benzerlik göstermeyen yeni bir kampanya başladı. 18 ay veya 36 ay yerine bireylere 84 aya kadar varan vade fırsatları sunuluyor. Detaylar ise haberimizde.

 

Ziraat Bankası 12 Ay Ertelemeli 84 Ay Vadeli 150 Bin Türk Lirası

Ziraat Bankası 12 Ay Ertelemeli

Ziraat Bankası 12 Ay Ertelemeli ; Covid-19un etkisini gösterdiği günlerden bu zamana hem devlet hem de özel kurumlar bünyesinde halka yönelik olan destekler açıklanmış oldu. Bu verilen desteklerin içinde barınma desteği , kıyafet desteği, gıda ve kira destekleri de oldu. Hala  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde bu yardımlar devam etmekte. Pandemi süreci öncesinde vatandaşlara verilmiş olan bu destekler de yine bu süreçte aksatılmadı. Pek çok destek ödemesi artırış göstererek devam ettirildi.

Ziraat Bankası 12 Ay Ertelemeli

Vatandaşların istekleri arttıkça da kamu ve ilgili kuruluşlarından daha fazla destek gelmeye başladı. Şimdi ise bu destek bünyesinde Ziraat Bankası 84 aya kadar vade yapacağı yeni kredisini bildirdi. Kredi başvuruları ise 2020 eylül tarihinde başladı. 2021 senesinin ekim ayına kadar da başvurular devam etmekte. Peki 84 ay vadeli olan bu krediden kimler faydalanacak? Başvuru şartları neler?

 

Uzun Vade İmkanları Kolay Ödeme İmkanları

 

Ziraat Bankası bünyesinde verilen kredi de  84 aya varan vade fırsatı ile uygulanmakta. Tarım  Orman  Müdürlükleri ve Ziraat Bankası arasında yapılmış olan anlaşma ile verilecek bu krediden şartlarını sağlayan her vatandaşımız faydalanabilir.

Ziraat Bankası 12 Ay Ertelemeli ; Aynı zamanda vatandaşlarımız krediye başvuru yaparken de hiçbir dosya ücreti ya da ek bir maliyette bulunmuyor. Yalnızca vatandaşlarımız gerekli olan evraklarını teslim etmeleri gerekli kredilerini almak için bu evraklar yeterli oluyor. Devam süreciyle ise banka ve müdürlükler ilgilenmekte. Vatandaşlarımız gerekli başvurularını ise  ilgili şubelere giderek yapmalı. Vatandaşlarımız yapacak başvurularını yaşadıkları il veya ilçelerdeki tarım müdürlüklerine gerekli olan evraklarla gitmeleri halinde başvuru sürecinin başlatılması için yeterli olacaktır.

Köye dönüş  kampanyası olarak verilmiş olan bu kredi kapsamında aynı zamanda 1 sene ödemesiz süreçte sunulmakta.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.