Ziraat Bankası 75 TL Hesaplara Yatıracak! İşte Öğrencilere Müjde

0 97

Ziraat Bankası tarafından yapılan son dakika bir açıklama ve gelişme ile birlikte 75 Türk Lirasının hesaplara yatacağı ifade edildi. Ancak bu ödemeler Ziraat Bank kartı ile alışveriş yapanlar için geçerli olacak. Okulların açılmasına çok kısa bir süre kala Ziraat Bankası veliler için güzel bir haber paylaştı. Yapılacak olan okul ve kırtasiye alışverişlerinde Ziraat Bank kart kullananlara 75 Tl tutarında ödeme yapılacağı belirtildi. 15 Ekim 2021 tarihine kadar Bankkart ile yapılacak olan 250 TL üzeri okul alışverişleri için destek amacıyla 75 TL ödeme yapılacağı ifade edildi.

Ziraat Bankasından Öğrencilere Hediye

 

Ülkemiz genelinde yaşanan coronavirus salgını sebebiyle ertelenen okullar 6 Eylül tarihinde açılacak. Ziraat Bankası ise öğrencilere ve velilere destek olmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Bankkart ile yapılacak olan okul ve kırtasiye alışverişlerinde 250 TL üzeri ödemeler için toplamda 75 lira anında hesaplara yatacak. Ancak kampanya 15 Eylül 2021 tarihinde sona erecek. Öğrenciler ve veliler için düzenlenen bu kampanya için bir takım koşullar yer alıyor.

Kampanya İçin Başvuru Koşulları

 

Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanya için gerekli olan şartlar arasında kartın yasal sahibi olunması gerekiyor. Asıl kartlar ve sanal kartlar ile yapılacak olan harcama tutarları birbirlerine eklenecek ve alışveriş tutarları 250 TL yi geçtiği anda direkt olarak hesaplara 75 Türk Lirası yatırılacak. Ancak alışveriş iptalleri, iadeleri, bankkart lira harcamaları tarzında ki detaylar kampanya kapsamı dışında olacak. Nakit para çekimleri,havale işlemleri, eft ve diğer işlemlerde kampanya da kabul edilmeyecek. Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanya için sadece bir kez katılım sağlanabilecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.