Ziraat Bankası, Dev Kredi Kampanyasıyla Vatandaşların Karşısında 50 Bin Lira Sorgusuz Sualsiz

Ziraat Bankası, Dev Kredi Kampanyasıyla Vatandaşların Karşısında 50 Bin Lira Sorgusuz Sualsiz

0

Ziraat Bankası, Dev Kredi Kampanyasıyla Vatandaşların Karşısında 50 Bin Lira Sorgusuz Sualsiz

Ziraat Bankası, Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından bir tanesi olarak gene üzerine düşen vazifeyi yaptı. Oldukça cazip bir kampanyayla birlikte vatandaşlara ciddi oranda bir büyük krediyi sunmaya hazırlanıyor. Tüm bireysel ihtiyaçları karşılamaya yönelik olan finansmanında 36 aya kadar vade imkanı bulunuyor.

Kredi bir ihtiyaç kredisi olarak sunuluyor. Krediye başvuru ile birlikte oldukça kısa bir süre içerisinde hesaba para aktarılıyor. Uygun faiz oranlı bir şekilde kredinin ödemesi mümkün olduğu gibi ödeme seçenekleri de oldukça çeşitli. Vade erteleme gibi birçok imkan Ziraat Bankasının sunmuş olduğu kredi de bulunuyor. Banka vatandaşlara istedikleri gibi ödeme imkanı sunuyor. Kimi vatandaşa aylık olarak ödeyebilecekken kimi vatandaş 3 aylık bir şekilde bu krediyi ödeyebilir.

Kredinin özellikleri neler?

Kredi, diğer bankaların sunmuş olduğu kredilerden, birçok farklı özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki, kredinin, istediğiniz gibi ödeme imkanının bulunması. Yani esnek ödeme sistemi, bu kredi içerisinde bulunuyor. Ayrıca krediyi 36 eşit taksitle ödeyebilirsiniz 36 ay öncesindeki taksit seçenekleri de gene vatandaşlara sunuluyor.

Bu durumda daha düşük faizli bir şekilde kredi kullanılabiliyor. Diğer bankalarda birçok müşterinin başına sorun açacak olan teminat sorunu Ziraat Bankasında bulunmuyor yani herhangi bir şahsi veya şahsi olmayan teminat banka tarafından istenmiyor. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanan vatandaşlara hayat sigortası yapılıyor, böylelikle herhangi bir olumsuzluk durumunda vatandaşın mağdur olması engelleniyor.

Ziraat Bankası tarafından yapılan hayat sigortasını istememesi durumunda müşteri başka bir kanal üzerinden hayat sigortası yapabilir.

Nereden başvuru yapabilirim

Krediye başvuru imkanları da oldukça fazla. Bunlardan birincisi, Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. İkinci seçenek olarak, web sitesi üzerinden kredi başvurusu yapılması mümkün.

Ziraat Mobil Uygulaması:

Ziraat mobil uygulamasını kullanan müşteriler için Ziraat Mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapılabilir. Ziraat Bankasının son zamanlarda kullanmaya başladığı internet şubesi üzerinden de kredi başvurusu yapılabilir. Bankamatikler üzerinden kredi başvurusu yapılması, gene diğer seçeneklerde olduğu gibi mümkün. Tüm bu seçenekler dışında çağrı merkezi, yani müşteri temsilcisi yardımı ile birlikte bu krediye başvuru sağlanabilir.

Kredinin faizi vadeleri ne şekilde

Krediyi, birçok vatandaş, türüne ait farklı özellikleri içeriyor. Bunların başında çalışanlara özel bir kredi bulunuyor. Çalışanlar, 1.55 kredi oranıyla 36 ay vadeli olacak şekilde krediden istifade edebiliyor.
Bunun dışında emeklilere de özel bir kampanya, mevcut, emeklilerde 1.55 faiz oranıyla 36 ay vadeli bir şekilde bu krediyi kullanabiliyor.

Bunların dışındaki diğer vatandaşına 1.63 faiz oranıyla kredi sunuluyor. Aynı şekilde 36 ay vadeli bir şekilde bu krediyi almak mümkün, vatandaşlar, tüm ihtiyaçları için bu krediyi alabilir. Bunun dışında farklı bir kampanya olan tüketici ürün paketi şeklinde, Ziraat Bankası, bir paket sunuyor, bu paketin, faiz oranı ise 1.59 gene vade seçeneği. 36 ay ile sınırlandırılmış.

Kredi ödeme seçenekleri

Vatandaşlar kredilerini zamanında ödemek zorunda, aynı zamanda banka ile iletişime geçerek, kredi erteleme, yani taksit erteleme imkanlarından da faydalanabiliriz bu duruma ek faiz oranıyla vatandaşın karşılaşmasını mümkün olabilir. Aynı zamanda kredisini zamanında ödemeyen vatandaşlara birtakım yaptırımlar uygulanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku