Ziraat Bankası 240 M2 Ev İlanı! Sadece 50 Bin Lira!

Ziraat Bankası 240 M2 Ev İlanı! Sadece 50 Bin Lira! Ziraat Bankası 240 M2 Ev İlanı! Sadece 50 Bin Lira!

0

Ziraat Bankası 240 M2 Ev İlanı! Sadece 50 Bin Lira!

Bankalar son zamanlarda emlakçılık ile de uğraşmaya başladı. Bankalar tarafından satılık gayrimenkulleri, banka koşullarına uygun şekilde anında satabilmek adına çok düşük fiyatlar isteniyor. Vatandaşlarda daha ucuz mülk sahibi olabilmek adına bankaların satışa çıkardığı taşınmazlara çok yakın şekilde takibini yapmaktalar. Ziraat Bankası’nın da yapmış olduğu uygulama doğrultusunda müstakil ev ilanları ayrıntıları haberimizin devamında…

Pandemi süreci boyunca ödemekte çok fazla problem yaşanılan kredi ve banka borçları rekor seviyelere yükselirken yaşanmış olan artış sebebiyle beraber de bankaların satılık gayrimenkul ilanları da çok fazla talep görmekte. Bankalar fazlalaşan gayrimenkul stoklarını acil bir şekilde elden çıkartmak için indirim üzerine indirim uygulaması yaparken, sudan ucuz ev fiyatları ile satılan emlak ilanları gören vatandaşları hayrete düşürüyor.

Ülkemizin en büyük bankalarından bir tanesi olan aynı zamanda devlet bankaları içerisinde yer alan Ziraat Bankası vatandaşı da vermiş olduğu ucuz fiyatlar sebebiyle bankalar bünyesinde ev almak isteyen vatandaşlar için ilk tercih olarak ön plana çıkıyor bu doğrultuda ise pek çok ev ilanları yayınlanıyor. Yayınlanmış olan ilanlarda bahçeli müstakil ev ilanları fazlalaştığına dikkat çekerken yine yapılan indirimlerle beraber de talebi bu yöne çekmek adına atılan bir adım şeklinde yorumlanıyor.

Bankalar neden ucuz ev satıyor?

Ülkemizde hizmet veren bütün bankalar bankacılık kanunları ile beraber belirlenmiş olan kurallara uymak zorundalar bu kanunlar dahilinde bankaların asıl faaliyet alanı belirlenmiş olup bu belirlenmiş olan alanların haricinde başka bir işle menkul olmaları Kanunen kesinlikle yasaktır. Bankalar ise bu sebeple mülkiyeti banka üzerine geçen taşınmazları acil bir şekilde elden çıkarmak zorunda kalıyorlar.

Mülkiyeti banka üzerine taşınan mallar, bankalar tarafından satılık gayrimenkuller adı altında vatandaşlara satışa sunuluyor ve bankalar bu taşınmazları acil bir şekilde satarak hem bankacılık kanunu ile belirlenmiş olan kuralların dışına çıkmamak için hem de bilançolarında yer alan taşınmazlardan acil bir şekilde kurtulmak için en ucuz satışı yapıyorlar.

Ziraat Bankası ucuz konut satışı yapmaya devam ediyor

Son zamanlarda Ziraat Bankası bünyesinde verilmiş olan ilanlar ile beraber şu an en fazla taşınmaz gayrimenkul satış uygulaması yapan banka olarak öne çıkan Ziraat Bankası tarafından yayınlanmış olan en son ilanlarda da Afyon, Kayadibi Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 220 metrekare büyüklüğünde müstakil ev oluyor satış fiyatı ise sadece 50 bin TL olarak belirlenmiş.

Ziraat Bankası’ndan nasıl ev alınır?

Ziraat Bankası’nın yayınlamış olduğu satılık gayrimenkul ilanları Ziraat Bankası’na resmi internet sitesinde yayınlanır. Açacak olduğunuz sayfa üzerinde satılık müstakil ev ilanları teker teker sıralanacaktır ekranın yan tarafında yerini almış olan hızlı arama butonunda ise sizlerin belirlemiş olduğu kriterlere göre dükkan, arsa, tarla gibi seçeneklerde olabilme imkanımız vardır Aynı zamanda yaşadığınız şehirde ya da yatırım yapmak istediğiniz şehir içinde farklı aramalar düzenleyebilirsiniz.

Aynı zamanda yardım sekmesi üzerinden de nasıl teklifler verebileceğinizide öğrenebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için Ziraat Bankası’nın web sitesini ziyaret edebilir. Bütün soruların cevabını orada bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku