Ziraat Bankası’ndan Ziraat Bankası kartı kullanan müşterilerine müjdeli haber verildi!

Ziraat Bankası'ndan Ziraat Bankası kartı kullanan müşterilerine müjdeli haber verildi!

0

Ziraat Bankası’ndan Ziraat Bankası kartı kullanan müşterilerine müjdeli haber verildi!

Ziraat Bankası kartı kullanıyorsanız Tatil Sepeti kampanyası kapsamında 250 TL’ye kadar bankkart lira kazanma fırsatını elde edebilirsiniz. Tatilsepeti’nden 4500 TL ve üzeri peşin işlemlerde 250 TL’ye kadar bankkart lira fırsatı sunuluyor. Kampanya 31 Ağustos tarihine kadar devam ediyor. Peki ama kampanyadan nasıl yararlanılabilir?

İşte bank karttan 250 TL’ye kadar verilen bankkart liranın kullanım şekli;

Ziraat Bankası ve Tatilsepeti arasında yapmış olduğu anlaşma kapsamında Ziraat Bankası müşterileri banka kartları ile Tatil Sepeti yapmış oldukları 4500 TL ve üzeri işlemleri için 250 TL bankkart lira kazanıyorlar. Kişinin koşulu taşıyabilmesi için 4500 TL peşin çektirmiş olması gerekmektedir.

Kampanyanın koşulları nelerdir?

Ziraat Bankası banka kartı özel Tatilsepeti’nden tek seferde yapılacak 4500 TL ve üzeri harcamalarda 250 TL’ye kadar bank lira para hediye ediyor. Ayrıca bankkart lira hediyesi taksitli işlemlerde de geçerli olup 4 ay erteleme fırsatı sunulmuştur. Bankkart lira kartın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile bu işlem kullanılırken kampanya 01.03.2021 tarihinde başladı. Kampanya 31.08.2021 tarihinde sona erecektir. Ayrıca bu işlem tek seferde yapılacak. 4500 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.

4 ay erteleme özelliği nasıldır?

Bankkart kullanan kişilerin kredi kartı özelliği ile Tatilsepeti’nden 01.03.2021 ve 31.08.2021 tarihleri arasında 4500 TL ve üzeri taksitli işlemleri için geçerli olacaktır. Ayrıca kampanyaya pankart mobil uygulama, bankkart resmi internet sayfası, bankkart SMS kanalı üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım yapabilmek için Tatilsepeti yazıp 4757 SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca SMS gönderimleri ücretsizdir. Kampanyadan kişilerin yararlanabilmesi için bankkart özellikleri pos çekimi ve sanalpos cihazlarından alışveriş yapılması gerekiyor.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca erteleme mi bankkart lira işlemlerini anında kartlara yansıtılacak olup sonradan erteleme veya bankkart lira yüklemesi yapılmayacaktır. Müşteriler kampanya dönemi boyunca 4500 TL ve üzeri alışverişlere için sadece 250 TL bankkart lira kazanabilirler. Ayrıca ek kart ile yapılan harcamalarda asıl kart sahibi kişilerin harcamalarına dahil edilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku