Ziraat bankası Vakıfbank ve Halkbank 100 bin TL’lik kredi fırsatı

Ziraat bankası Vakıfbank ve Halkbank 100 bin TL’lik kredi fırsatı

0 59

Ziraat bankası Vakıfbank ve Halkbank 100 bin TL’lik kredi fırsatı

Vatandaşa ve esnafa sevindirici haber bildirildi. Acil nakit ihtiyacı olan ve bu ihtiyaçlarını karşılamak adına kredi kullanmak isteyen vatandaşları çok yakından ilgilendiriyor. İhtiyaç kredisi bankalar bünyesinde vatandaşa verilen acil nakit ihtiyacını anında gidermek için verilmiş olan bir hizmettir. İhtiyaç kredileri ise Bütün bankalar tarafından en fazla 36 ay vade ile taksitlendirmektedir. Verilecek olan bu kredileri sizler de uygun bulduğunuz takdirde bankalar tarafından anında hesabınıza aktarılır.

Bankalar tarafından verilecek olan 100.000 TL kredi kapsamında 36 ay vadeli ödeme şartları değişti. Normalleşme sürecine girdiğimiz bu dönemde düşük faizli kredi avantajları da bitmesi ile beraber şu anda bütün vatandaşların gözleri güncel faiz oranlarına dikildi. Pek çok vatandaş ise acil nakit sıkıntılarından dolayı krediye başvurmak istiyor. İhtiyaç kredileri ise acil paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda ülkemizde hizmet veren bankalar dahilinde taksitli bir şekilde ödeme yolları ile almış olduğunuz borçlardır.

Verilecek olan bu ihtiyaç kredileri doğrultusunda vatandaşların da uygun bulduğu takdirde bankalar tarafından anında hesaplara yatırılır, ülkemiz çapında ise yayılmış olan ihtiyaçlar kredi standartları şu anda ise 100 bin TL civarındadır.

Halkbank kredi faiz oranları

Halkbank’ın vermiş olduğu ihtiyaç kredileri faiz oranı 1,58 den, Taşıt kredileri faiz oranı 1,54 den ve konut kredisi faiz oranları ise 1,38 den başlamaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları

Ziraat Bankası’nın vermiş olduğu tüketici kredisi faiz oranı 1,51 den başlamaktadır kaskolu şekilde verilecek olan taşıt kredisinin faiz oranı 1,54 ten, kaskosuz şekilde verilecek olan taşıt kredisinde faiz oranı ise 1,56 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları

Vakıfbank’ın vermiş olduğu taşıt kredisi faiz oranı 1,50 den, bayram kredisi kampanyası dahilinde vermiş olduğu kredinin faiz oranı 1,55’ ten ve sarıpanjur konut kredisi dahilinde vermiş olduğu kredinin faiz orada 1,37’ den başlamaktadır.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranları

Yapı Kredi’nin vermiş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı 2,23 ile 1,79 oranları arasında farklılıklar göstermekle beraber taşıt kredisi faiz tutarı ise alınacak olan kaşe göre farklılıklar göstermektedir konut kredisi faiz oranı ise 1,37’ den başlamaktadır.

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları

Finansbank bünyesinde verilen ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,39 taşıt kredisi faiz oranı 1,79 ve konut kredisi faiz oranı 1,69 şeklinde belirlenmiştir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları

Garanti Bankası’nın vermiş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,89 TL 1,69 oranları arasında farklılıklar göstermektedir, taşıt kredisi ise 1,72 ile 1,69 oranları arasında değişmektedir bununla beraber konut kredisi faiz oranları ise 1,42 ‘den başlayarak 1,75’ e kadar yükselmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.